Son derece konforlu, hijyenik, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bir ortamda Iğdır il merkezinde hastalarımızı ağırlıyoruz.

Uzmanlık Alanları

Gebeliğinizi kaygılarla değil, Huzur ve Mutlulukla geçirmeniz için Yanınızdayız...

Hizmet verdiğimiz tüm konularda bilgi sahibiyiz ve bu bilgi birikimi sizlere aktarmaktayız. Destek verdiğimiz tüm hastalarımız için sürekli kendimizi yeniliyor ve bunun için sürekli kendini yenileyen bir eğitim sürecinden geçmeye devam ediyoruz. Tecrübemizi sizinle paylaşmaktan keyif alıyoruz.
kadın hastalıkları

Kadın Hastalıkları

Kadınların üreme organlarına ilişkin hastalıklar “Kadın Hastalıkları” adını alır.
gebelik

Gebelik

Gebeliğin planlanmasından doğum sonrasına kadar anne ve bebeğin genel sağlık durumunun değerlendirilmesi, ebeveynlerin bilgilendirilmesi, anne ve bebekle ilgili olası komplikasyonların önlenmesi veya tespit edilmesi amacı ile yapılan düzenli kontrollerdir.
doğum

Doğum

Anne karnında gelişimini tamamlamış bebeğin artık burada daha fazla kalamayarak rahim dışına çıkması eylemidir.
tüp bebek

Tüp Bebek

Doğal yollardan ve diğer kısırlık tedavileri ile çocuk sahibi olamayan çiftlerin gebelik şanslarını arttırmak için kullanılan bir yardımcı üreme tekniğidir.

Jinekolojik Kanserler

Kanser taraması için yılda bir kez servikal smear ve vajinal ultrason eşliğinde jinekolojik muayene olmayı ihmal etmeyiniz.
vajinismus

Vajinismus

Vajina girişi çevresindeki kasların istem dışı kasılması sonucu cinsel ilişkinin ağrılı veya imkansız hale gelmesine neden olan vajinismus tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır.
aile planlaması

Aile Planlaması

İnsanların istediği zaman, istediği kadar çocuk sahibi olmasını sağlamaktır.
infertilite

İnfertilite

Doğum kontrol yöntemleri kullanmadan, istek dışı üreme kapasitesinin azalması ve 1 yıllık süreyle gebelik oluşmaması infertilite (kısırlık) olarak adlandırılmaktadır.
aşılama

Aşılama

Döllenme sağlama amacıyla kadın rahminin içerisine sperm yerleştirme işlemidir. Amaç tüplere ulaşan sperm sayısını arttırmak suretiyle döllenme şansını arttırmaktır.
genital estetik

Genital Estetik

Yaşlanma, aşırı kilo alıp verme ve doğum sonrası vajina girişinin bollaşması veya genişlemesi durumunda gerçekleştirilmektedir.
kürtaj

Kürtaj

İstenmeyen gebeliklerin cerrahi olarak sonlandırılmasında, düşük sonrası rahimde kalan parçaların alınmasında ve gebe olmayan hastalarda rahim içinin temizlenmesini gerektiren rahatsızlıklarda uygulanan cerrahi bir müdahaledir.
kizlik-zari-dikimi

Kızlık Zarı

Kızlık zarı, vajina içine giren yabancı cisimle veya vajina bölgesini etkileyen travmalarla zarar görebilmektedir.

Hesaplama Araçlarımızı Denemek İster misiniz?

Adet Tarihi Hesaplama
Gebelik Hesaplama
Tüp Bebek Hesaplama
Yumurtlama Hesaplama
WHATSAPP